V Cerkvenjaku bo ob vse toplejših dneh ponovno vedno bolj obiskan fitnes na prostem, ki se nahaja v Vitalin parku v Športno-rekreativnem centru Cerkvenjak v Kadrencih.
Župan Marjan Žmavc je že ob otvoritvi tega fitnesa povedal, da smo Slovenci zelo športen narod, saj imamo glede na našo populacijo veliko zelo dobrih športnikov. Meni, da moramo to tradicijo prenašati na mlade generacije in jim zagotoviti možnosti, da se bodo sploh kje imeli priložnost ukvarjati s športom:
FOTO: OŠ Cerkvenjak – Vitomarci

