V četrtek 24. junija učenci od 1. do 8. razreda še zadnjič v tem šolskem letu zakorakajo v šolo ter začnejo s preživljanjem poletnih počitnic. Tako je tudi na Osnovni šoli Šentilj, kjer s slavnostno prireditvijo zaključujejo letošnje šolsko leto.
Več podrobnosti o dogajanju nam je zaupala ravnateljica Osnovne šole Šentilj Mihela Fajs.
Ravnateljica učencem pred počitnicami sporoča:
