CIRBEŠKI TEDEN V CERŠAKU

Tudi na območju občine Šentilj, podobno kot drugod, gojijo tradicijo postavljanja mlajev v tem času. Posebni pa so po Cirbeškem tednu, nizu dogodkov, ki jih pripravijo v Športnem društvu Branka Ceršak.

Osrednji dogodek bo, kot običajno, kuhanje Cirbešega kotla, prvič letos pa se bo odvijalo tekmovanje frajtonarjev za nagrado naj godec Slovenskih goric. Več, tudi o drugih dogodkih, pa župan Štefan Žvab:

Preberite tudi
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.