V Občini Sveta Trojica v Slovenskih goricah so zaključili enega večjih infrastrukturnih projektov izven občinskega središča – sanacijo plazu na cesti med Osekom in Brengovo.
Kot je v našem studiu povedal župan David Klobasa, gre za odsek, ki je bil dolga leta problematičen:
Fotografija je simbolična.