SKOK V POLETJE S SLOVENSKOGORIŠKIM PIHALNIM ORKESTROM KD MOL LENART

Slovenskogoriški pihalni orkester Kulturnega društva MOL Lenart pripravlja skok v poletje s koncertom, na katerem bodo zazvenele melodije poletja.

Koncert bo v nedeljo, 16. junija, s pričetkom ob 19. uri v parku v Lenartu. Podrobneje pa Nuša Ornik, predsednica orkestra:

FOTO: Slovenskogoriški pihalni orkester KD MOL Lenart

Preberite tudi

Gostilna 29

PONEDELJEK, 22. junij TOREK, 23. junij SREDA, 24. junij ČERTEK, 25. junij PETEK, 26. junij Vsak dan nudijo še: Malice strežejo: 10.00 – 14.00 Telefonska številka: 02 720 62 81

Preberi več »
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.