V ZGORNJEM DUPLEKU ZAKLJUČILI GRADNJO KANALIZACIJSKEGA SISTEMA

V občini Duplek so zaključili evropsko sofinanciran projekt gradnje manjkajočega dela kanalizacijskega sistema v Zgornjem Dupleku. Vsa zbrana odpadna voda bo poslej priključena na javno kanalizacijsko omrežje v Zgornjem Dupleku, od tam pa naprej v Centralno čistino napravo Maribor, s čimer bodo v prihodnje prav tako pomembno prispevali k ohranjanju narave in čistega okolja.

Podrobneje o investicij pa župan Občine Duplek Mitja Horvat:

Prav zdaj smo z vami na frekvenci 96,4 MHz

Preberite tudi
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.