Najvišje občinsko priznanje, Zlati lenarški grb, je letos prejel Slovenskogoriški pihalni orkester Kulturnega društva MOL Lenart, ki pa sicer deluje na širšem območju upravne enote.
Priznanje potrjuje njihovo dolgoletno uspešno glasbeno delovanje, visoko umetniško kakovost ter izjemen prispevek k razvoju in bogatitvi kulture v Slovenskih goricah.
Orkester tudi v decembru nadaljuje svojo tradicijo – pripravlja božični koncert, ki bo letos še posebej slavnosten. Gostja večera bo priznana pevka Nuša Derenda. Koncert bo to nedeljo, 14. decembra, ob 17. uri v športni dvorani Lenart, nam je povedala Nuša Ornik, predsednica KD MOL Lenart:

