STAVKI SO SE PRIDRUŽILI TUDI OPERATERJI MARIBORSKEGA REGIJSKEGA CENTRA ZA OBVEŠČANJE

Operaterji številke za klice v sili 112 so v ponedeljek začeli stavkati. Stavka bo trajala do sklenitve stavkovnega sporazuma ali do nadaljnjih odločitev stavkovnega odbora.

V času stavke številka 112 deluje nemoteno, so pa okrnjene nekatere administrativne in tehnične aktivnosti, ki niso ključne za nujno delovanje in varnost ljudi.

O stavki smo se mi pogovarjali z vodjo regijskega centra za obveščanje Maribor Dejanom Kosijem:

Dejan Kosi

Prav zdaj smo z vami na frekvenci 96,4 MHz

Preberite tudi

Gostilna 29

PONEDELJEK, 22. junij TOREK, 23. junij SREDA, 24. junij ČERTEK, 25. junij PETEK, 26. junij Vsak dan nudijo še: Malice strežejo: 10.00 – 14.00 Telefonska številka: 02 720 62 81

Preberi več »
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.