PIHALNI ORKESTER MOL LENART TUDI Z NOVIM DIRIGENTOM NADALJUJE TRADICIJO PIHALNE GODBE V LOKALNI SKUPNOSTI

Slovenskogoriški pihalni orkester MOL Lenart je v lanskem letu doživel veliko spremembo, namreč upokojil se je dolgoletni dirigent Srečko Kovačič, to pomembno vlogo pa so potem v orkestru zaupali Janiju Lorberju.

Tudi z novim dirigentom nadaljujejo tradicijo pihalne godbe v lokalni skupnosti, tako so v decembru ponovno pripravili vsakoletni Božično-novoletni koncert. Več o samem orkestru pa nam je povedala Nuša Ornik:

Prav zdaj smo z vami na frekvenci 96,4 MHz

Preberite tudi
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.