Slovenskogoriški pihalni orkester MOL Lenart je v lanskem letu doživel veliko spremembo, namreč upokojil se je dolgoletni dirigent Srečko Kovačič, to pomembno vlogo pa so potem v orkestru zaupali Janiju Lorberju.
Tudi z novim dirigentom nadaljujejo tradicijo pihalne godbe v lokalni skupnosti, tako so v decembru ponovno pripravili vsakoletni Božično-novoletni koncert. Več o samem orkestru pa nam je povedala Nuša Ornik:

