V Vitomarcih se ta konec tedna obeta praznik malega nogometa v Slovenskih goricah. Sandijev memorial – turnir v malem nogometu – bo že 25. združil številne ekipe, mlade nogometaše, veterane, člane, obiskovalce in ljubitelje športa iz širše okolice.
Organizatorji ob jubilejni izvedbi napovedujejo bogat športni program, turnirje za različne starostne skupine ter pestro spremljevalno dogajanje. Memorial že dolgo ni več le športni turnir, ampak je postal eden največjih športno-zabavnih dogodkov v tem delu Slovenije. Govori predsednik KMN Vitomarci Darko Rojs:
Bodo pa dogodku tudi letos dodali dobrodelno noto:


