Med sanacijo jezera Sveta Trojica zahodni nasip zaprt

V Sveti Trojici se je začela 1. faza sanacije jezera Sveta Trojica, ki zajema obnovo celotnega nasipa na zahodni strani – od južnega do severnega mostu, na območju ob Avtokampu Gradišče.

Sanacijo izvaja podjetje Žipo Lenart za naročnika VGP Drava. Na občini so ob tem zadovoljni, da se je po njihovih opozorilih po nekaj letih ta sanacija le pričela. Cilj projekta je povečati varnost, stabilnost in dolgoročno vzdržnost jezerskega območja. Več pa župan David Klobasa:

Prav zdaj smo z vami na frekvenci 96,4 MHz

Preberite tudi

Gostilna 29

PONEDELJEK, 22. junij TOREK, 23. junij SREDA, 24. junij ČERTEK, 25. junij PETEK, 26. junij Vsak dan nudijo še: Malice strežejo: 10.00 – 14.00 Telefonska številka: 02 720 62 81

Preberi več »
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.