V DOMU SV. LENARTA SO IZBOLJŠALI ENERGETSKO SAMOZADOSTNOST

V marcu so v Domu sv. Lenarta zaključili aktivnosti v sklopu projekta Blockchain – energetsko trgovanje z umetno inteligenco. Rezultat tega projekta je izboljšanje energetske samozadostnosti, povečanje porabe obnovljivih virov energije in nižji stroški upravljanja.

V Domu sv. Lenarta so tako s tem projektom postali še bolj trajnostno naravnani in poskrbeli so za povečano lokalno samooskrbo. Podrobneje pa direktor Doma sv. Lenarta Zlatko Gričnik:

FOTO: Dom sv. Lenarta

Preberite tudi
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.