SMELI NAČRTI ZAVODA ZA TURIZEM SV. TROJICA

V začetku leta 2020 so v Sveti Trojici ustanovili Zavod za turizem. To je bilo tik pred začetkom epidemije koronavirusa, česar seveda niso mogli predvideti, delo zavoda pa je bilo iz tega razloga precej omejeno.

Direktorica Tanja Arih Korošec je povedala, da je bilo to obdobje strateškega načrtovanja razvoja turizma v občini, kljub ukrepom pa so uspeli pripraviti več prepoznavnih dogodkov, ki Sv. Trojici vračajo sloves – središče družabnega življenja Slovenskih goric:

Tanja Arih Korošec


Naj spomnimo – to nedeljo 3. aprila pripravljajo otvoritev sezone Nedelj ob jezeru. Foodtruck ponudba pa bo predvidoma vsako lepo nedeljo do oktobra. V aprilu, v velikonočnem času pa se bo v Samostanski kleti odvila tradicionalna razstava pirhov.

Prav zdaj smo z vami na frekvenci 96,4 MHz

Preberite tudi

Večer smeha na Sveti Ani

Kulturno društvo Sveta Ana letos zaznamuje 100 let delovanja. Jubilejno leto bo namenjeno poklonu vsem, ki so skozi desetletja soustvarjali kulturno življenje na Sveti Ani, ob tem pa bodo pripravili

Preberi več »
Iskanje

Karkoli te zanima, naš iskalnik najde! Od preteklih novic in dogodkov do arhiva oddaj.